Získali jsme ocenění Nejdůvěryhodnější značka roku

15. ledna 2024

Získali jsme ocenění Nejdůvěryhodnější značka roku

Naši klienti nám důvěřují – dokonce nejvíc ze sítě klinik a ambulancí v Česku. Ukázal to už devátý ročník nezávislého spotřebitelského průzkumu Nejdůvěryhodnější značka roku, jejíž výsledky byly vyhlášeny na slavnostním večeru dne 9. listopadu 2023. 

Náš marketignový tým převzal ocenění v prostorách ČNB (pozadí je fotostěna...)

Získat toto prestižní ocenění právě v kategorii Síť klinik a ambulancí jsme mohli jen zásluhou našich zaměstnanců, velký dík patří i našemu marketingovému týmu, díky kterému je značka vidět.

Čeští spotřebitelé v tomto nezávislém průzkumu hodnotili v 92 kategoriích téměř 900 značek nominovaných automaticky na základě prodejů nebo počtu klientů. Účastní se 4000 respondentů a v každé kategorii může být vyhlášen vždy jen jeden vítěz. Po celý následující rok pak může používat označení Nejdůvěryhodnější značka roku.

Mezi důvěryhodnými značkami a institucemi je např. IKEA Česká republika, Česká spořitelna, DM drogerie, Zásilkovna či výrobky jako Nivea nebo Igráček.

Ocenění Nejdůvěryhodnější značka je českými spotřebiteli vnímáno velice pozitivně, jak ukázala studie Private labels Syndicated report 2022. Za důležité pro své rozhodování o nákupu považuje toto ocenění až 32 % oslovených respondentů. Ostatními certifikáty se řídí průměrně 26 % respondentů. Nejdůvěryhodnější značky jsou tedy jedním z nejkladněji vnímaných komerčních certifikátů.

Ocenění nás těší hlavně proto, že o něm rozhodují sami naši klienti. 

Fotogalerie

Související články