Tiskové centrum

3. Celostátní konference ambulantní péče

Náhledová fotografie

20.11.2018 Zdravotnická skupina EUC se již potřetí stala generálním partnerem Celostátní konference ambulantní péče. Letos se akce soustředila zejména na oblast diabetologie, praktického lékařství a etiky. Cenu za celoživotní dílo ve zdravotnictví si odnesla MUDr. Jarmila Hrušková z EUC Premium.

Celý článek

Co je to spánková apnoe?

Náhledová fotografie

1.11.2018 Co nám naše tělo říká, když nemůžeme spát? A nemáme někdy přehnané představy o tom, kolik hodin má dospělý člověk spát? Zeptali jsme se společně s redakcí Lidových novin MUDr. Jany Vyskočilové, vedoucí lékařky spánkové laboratoře EUC Kliniky Plzeň.

Celý článek

Věděli jste, že stres může způsobit vážné problémy s dýcháním?

24.10.2018 Poruchy dýchacího ústrojí mohou mít různé příčiny. Mezi nejčastější a někdy podmíněné určitou genetickou predispozicí patří poruchy z vystavení se velkému množství prachu, alergenů a konzumace některých potravin, nápojů nebo léčiv. Příliš se ale nemluví o tom, že za těmito obtížemi může stát také stres. Opakované vystavování vypjatým situacím například v zaměstnání může vyústit dokonce ve vážné dýchací problémy.

Celý článek

Preventivní mamografické vyšetření krok za krokem

Náhledová fotografie

18.10.2018 V měsíci říjnu bojuje celý svět proti rakovině prsu. Tradičním symbolem se stala růžová stužka a především růžová barva.

Celý článek

Newsletter

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.
Budeme Vám posílat novinky z oboru zdraví.

Souhlasím s
podmínkami

Svou registrací/přihlášením k odběru newsletteru poskytuji společnosti EUC a.s., Na Pankráci 1690/125,
140 00 Praha 4, IČ: 26730413, skup. DIČ: CZ699002423
, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu, za účelem zařazení do databáze k marketingovým účelům, tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení a novinek prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační povinnosti.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé.

Souhlas může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu společnosti nebo využitím funkce zrušení registrace/odhlášení v newsletteru.

Společnost prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.